Back To Top

В просторах інтернету Ви можете зустрічати різні поняття: акумуюючий бак або ємність, буферна ємність або бак, теплоакумулятор, але все це одне і теж. Найбільш вірним поняттям буде - акумулюючий бак.

Акумулюючий бак – це обладнання, яке дозволяє Вам, як споживачу теплової енергії, накопичувати її. В необхідний та зручний для Вас час використати тепло для власних або технічних потреб. Дане обладнання можна експлуатувати  як з одним джерелом теплової енергії, так і з декількома. Це можуть бути: твердопаливні, електричні, газові котли, або навіть альтернативні джерела енергії, такі як сонячні колектора або батареї.

Щоб остаточно зрозуміти, для чого він Вам потрібен, наведемо простий приклад. У повсякденному житті, власники приватних будинків, зазвичай використовують твердопаливний котел. Завантаживши його на повну, енергія, що утворилась під час згорання палива (дрова, пелета, брикети...), її може бути забагато для опалення будинку. Щоб не перегрівався котел та енергію не витрачати марно - для цього потрібен акумуляційний бак, що дозволить Вам в зручний час використати тепло. В разі, коли у вас в користуванні електричний котел, для обігріву ви його використовуєте на повну вночі, так як діє "нічний тариф", тим самим економите кошти. Накопичена енергія використовується вдень.

Для комфортного розміщення ємності ми Вам можемо запропонувати виготовити за індивідуальними параметрами. Починаючи від ширини та висоти і закінчуючи горизонтальним або вертикальним положенням. Ціна прораховується індивідуально.

Придбати акумулюючий бак (акумулюючу ємність або буферну ємність)  Ви можете в нашому інтернет-магазині. Зателефонувавши до нас - отримуєте кваліфіковану консультацію про товар, який Вас цікавить. Доставку здійснюємо по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Полтава, Черкаси, Чернівці та інші міста

Акумуляційні баки

7 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Оформіть підписку в інтернет-магазині "Формула тепла"
Отримайте знижку у 3%