16 квітня 2019 р. у Львові відбувся семінар «BAXI EXPO LVIV 2019».  Організатори заходу -  Представництво «Baxi SpA» в Україні та компанія «Hot-Well»Мета семінару – презентація та обговорення новинок компаній, а ще - обмін досвідом між експертами-проектантами та спеціалістами з-за кордону.  Відвідали «BAXI EXPO LVIV 2019» і фахівці компанії «Формула тепла».

Baxi DUO-TEC COMPACT E і LUNA DUO-TEC E - цьогорічні новинки італійської компанії "Baxi SpA". Ці моделі газових котлів прийшли на зміну вже таким відомим моделям, як DUO-TEC COMPACT та  LUNA DUO-TEC. Від своїх попередниць вони відрізняються  сучасним дизайном, модуляцією 1:7 та сумісністю з Baxi Mago (аксесуаром для віддаленого керування котлом).

Котли  LUNA DUO-TEC  Mago та DUO-TEC COMPACT E Mago  вже укомплектовані пультом керування. Власник такої опалювальної техніки, через Wi-Fi, матиме змогу керувати нею з допомогою смартфону, або планшету.

До слова, виробництвом обладнання для опалення та гарячого водопостачання італійська компанія BAXI S.p.A. займається понад 50 років. Серед асортименту продукції - настінні стандартні і конденсаційні газові опалювальні котли, підлогові газові котли з чавунними теплообмінниками, накопичувальні водонагрівачі, сонячні колектори, теплові насоси.

Свої новинки, моделі газових котлів «NANEO S» та «EVODENS АМС»,  на «BAXI EXPO LVIV 2019» презентувала і французька компанія «De Dietrich», яка входить до складу концерну «BDR Themea».

Аби оглянути нові розробки компаній «Baxi SpA» і «De Dietrich» та обмінятися досвідом,  на семінар  завітали офіційні дистриб’ютори цих компаній у західних областях України.

Серед учасників семінару також проводили професійні конкурси. В одному з таких - "Кращий проект опалення приватного будинку" - фахівець "Формули тепла" Віктор Ваврикович посів 1 місце.

Віктора Вавриковича відзначили грамотою та вручили йому подарунок – газовий котел «Baxi» Eco 4 S.