Back To Top

Електрична тепла підлога є універсальною конструкцією, що дозволяє використовувати її як основне джерело опалення так як і додаткове. Конструктивно тепла підлога ділиться на 2 пити:

1 - в основі нагрівальний кабелі;

2- в основі інфрачервона плівка

Першим пунктом розглянемо теплу підлогу на основі нагрівального кабелю.

Нагрівальний кабель - це вже готова до монтажу конструкція, яка у свою чергу може бути як самостійно викладена (двожильний нагрівальний кабель), так і в комплекті з скловолоконною сіткою (нагрівальний мат)

Двожильний нагрівальний кабель - кабельна система, яка представляє собою нагрівальний кабель, кабель живлення, що з'єднанні муфтами. Ви звичайно можете його змонтувати самостійно, але доведеться враховувати особливості. Так, для прикладу, є такий параметр, як крок вкладання кабелю. Тут потрібно врахувати під яку поверхню Ви будете стелити. Поверхня з більшою тепловіддачею потребує меншого кроку (при правильному розрахунку потужності кабеля, а також врахуйте, яку температуру Ви бажаєте отримати в приміщенні). В разі, якщо не бажаєте "гратись" з вимірюванням кроку, можете обрати для себе нагрівальний мат, в якому елементи з'єднанні скловолоконною сіткою.

Інфрачервона плівка - конструкція що складається з захисної поліестерної плівки, карбонових елементів, срібних контактів, смужкою лудженої міді, що пропускають струм. Вона ідеальна для тих, хто не бажає планувати глобальних ремонтів. Підходить для плаваючих поверхонь (ковролін, ламінат, ліноліум).

Яку б ви не обрали теплу підлогу, необхідно задуматись про те, щоб автоматизувати опалювальну систему. Це Ви зможете зробити, придбавши програматор. Він стане надійним помічником в економії та зручності керування. 

Електрична тепла підлога

Товари від 1 до 12 з 88

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 12 з 88

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Оформіть підписку в інтернет-магазині "Формула тепла"
Отримайте знижку у 3%