Back To Top

Традиції обробки пластикових матеріалів у фірмі Екопластик беруть початок в 1990 році. Тоді була заснована фірма і обрана чітка орієнтація на передові технології і якість. Для компанії Екопластик це був початковий етап розвитку пластикових трубопровідних систем внутрішнього водопостачання в Чеській Республіці. На початковому етапі ми виробляли поліпропіленові фітинги трубопроводів розподільних напірних систем.

ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ

ЖОВТЕНЬ 1990 рік

ПЕРШІ ДВІ ВИРОБНИЧІ ЛІНІЇ В МІСТЕЧКУ МЕШІЦЕ

В містечку Мешіце в невеличкому приміщенні змонтовано і запущено перші дві лінії з виробництва фітингів з інноваційного на той час поліпропілену PP-R (тип 3). Паралельно в місті Костелец над Лабем розпочалося будівництво невеличкого цеху з виробництва поліпропіленових труб PP-R (тип 3). В ті часи в Чеській Республіці були й інші виробники труб і фітингів з поліпропілену, проте вони використовували застарілі (хоча й більш дешеві) матеріали, що мали набагато гірші характеристики, ніж продукція Ekoplastik. Ця конкурентна перевага, основана на інноваціях і якості, забезпечила ріст і розвиток молодої компанії Ekoplastik на Чеському ринку.

1990 рік

ВИХІД НА МІЖНАРОДНИЙ РИНОК - БРЕНД EKOPLASTIK

Компанія Ekoplastik, що вже добре зарекомендувала себе на ринку Чехії як виробник якісної продукції, почала експортувати її в інші країни Європи, зокрема в Словаччину і Польщу, тоді ж з’явився зареєстрований логотип і бренд Ekoplastik, основні риси якого не змінилися й досьогодні.

 

 

1993 рік

ПЕРШІ КУЛЬКОВІ КРАНИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ

Компанія Ekoplastik однією з перших на ринку Чехії почала розробку й випуск кулькових кранів з поліпропілену, призначених для зварювання.

 

1994 рік

ПЕРШИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК EKOPLASTIK В УКРАЇНІ

З’явився перший постачальник продукції компанії Ekoplastik в Україні у м. Львів. Компанія працює й досьогодні. Віттоді якісна чеська продукція стала завойовувати прихильників серед українських споживачів.

 

1995 рік

ТРУБИ EKOPLASTIKSTABI

Розробка й початок випуску пластикових труб, армованих алюмінієм - Ekoplastik Stabi.

 

2001 рік

ОБЄДНАННЯЗКОНЦЕРНОМ WAVIN NV - WAVIN EKOPLASTIK

У листопаді 2004 року відбулося злиття голандського транснаціонального концерну WAVIN NV і чеської компанії Ekoplastik. Утворене об'єднання WAVIN Ekoplastik s.r.o включає три підрозділи: Інженерні мережі, Внутрішні мережі, Експорт. Таким чином компанія Ekoplastik стала частиною найбільшого в Європі транснаціонального концерну, що веде свою історію з 1955 року.

 

2003 рік

ТРУБА WAVIN EKOPLASTIK THERM PP-R

Розпочато випуск трубу Ekoplastik Therm PP-R, призначену для спеціально для опалення. Також було презентовано програмне забезпечення для проектувальників.

 

2006 рік

БЕРЕЗЕНЬ

ВІДКРИТТЯ ЛОГІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ WAVIN EKOPLASTIK

У 2007 році компанія Wavin Ekoplastik відкрила логістичний центр в районі Горні Почернице (передмістя Праги). В Горні Почерніце перенесено овновне виробництво труб.

 

2007 рік

ВПЕРШЕ - ФІТИНГ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ГІПСОКАРТОНУ

Почато випуск фітинга "Перехід для гіпсокартору" - вперше у світі. З тих часів лінійка фітингів для гіпсокартону значно розширилася.

 

2008

ВЕРЕСЕНЬ

ОБРІЗНИЙ ПРИСТРІЙ НА ДРИЛЬ

Початок продажів обрізного пристрою на дриль - розробка WAVIN Ekoplastik.

 

2009 рік

ЛИСТОПАД

ТРУБА, АРМОВАНА СКЛОВОЛОКНОМ - FIBER

Початок випуску труби Ekoplastik Fiber, армованої скловолокном.

 

2010 рік

КВІТЕНЬ

ПЕРША ТРУБА EKOPLASTIK З PP-RCT - THERM PLUS

Закінчення випробувать та запуск у виробництво труби з інноваційного матеріалу - поліпропілену 4-го покоління PP-RCT, що прийшла на заміну труби Ekoplastik Therm.

 

2012 рік

ЛЮТИЙ

EKOPLASTIK FIBER BASALT PLUS - СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА!

Абсолютно нова труба з PP-RCT, армована базальтовим волокном, що не має аналогів у світі. Початок світових продажів - з 3 березня 2013 року. В Україні з травня 2013.

 

2013 рік

БЕРЕЗЕНЬ

EKOPLASTIK STABI PLUS - ТРУБА ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Труба для опалення Ekoplastik Stabi Plus - нова, вдосконалена труба, що прийшла на зміну трубі Stabi.

 

2013 рік

ВЕРЕСЕНЬ

EKOPLASTIK FIBER BASALT CLIMA - ПІДКОРЕННЯ ХОЛОДУ

Труба для охолоджувальних установок, та систем кондиціювання Ekoplastik Fiber Basalt Clima - представлена на міжнародних виставках.

 

2014 рік

СІЧЕНЬ

EVO PP-RCT - WAVIN EKOPLASTIK

Презентовано трубу Ekoplastik Evo, що ознаменувала завершення переходу виробництва, на поліпропілен 4 покоління PP-RCT.

Інформація з сайту: ekoplastik.ua

EKOPLASTIK ППР

Товари від 1 до 12 з 215

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 12 з 215

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Оформіть підписку в інтернет-магазині "Формула тепла"
Отримайте знижку у 3%