Back To Top

«DRAZICE»  - один з провідних європейських виробників водонагрівачів та акумуляційних баків. Також серед асортименту цієї компанії є  теплообмінники та нагрівальні елементи.

Щорічно фірма «DRAZICE»  виготовляє понад двісті тисяч водонагрівачів, які експортують у більш ніж 20 країн світу.

Чим зумовлена така популярність продукції «DRAZICE»?  

По-перше, - це багаторічні традиції якості – бездоганна репутація компанії говорить сама за себе. По-друге – компанія використовує тільки кращі матеріали, аби виготовляти з них кращі водонагрівачі на кращих заводах. Але, найголовніше – це особливий нагрівальний елемент. Як правило, у водонагрівачах нагрівальним елементом є  трубчатий електронагрівач (ТЕН), тоді як у бойлерах «DRAZICE»  цю роль виконує керамічна трубка у спеціальній стальній  гільзі. Ця система дозволяє запобігти корозії і продовжити термін роботи продукції. Техніка бойлерах «DRAZICE»   також дозволяє економити до 50% води і до 40% електроенергії, тому що водонагрівачі «DRAZICE»   нагрівають воду до 60 градусів – оптимальної температури для побутових потреб.  

Обираючи продукцію компанії «Drazice» - Ви обираєте якісну і надійну продукцію,  яка дуже зручна в обслуговуванні та експлуатації.

DRAZICE

Товари від 1 до 12 з 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 12 з 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Оформіть підписку в інтернет-магазині "Формула тепла"
Отримайте знижку у 3%